تاثیر کرایولیپولیز در لاغری ۱۳۹۳/۷/۴تاثیر کرایولیپولیز در لاغری


pl1769515-cryolipolysis_lipo_laser_slimming_machine_650nm_fat_removal.jpgکرایولیپولیز جدیدترین و پیشرفته ترین روش غیر تهاجمی در درمان لاغری موضعی می باشد که به طور موثرچربی و سلول های چربی را در منطقه تحت درمان حذف می کند.این سلول های چربی (آدیپوسیت ها) به سـرما  بسیار حساس بوده ولی بافتهای اطراف آن مثل عروق خونی، اعصاب محیطی، ملانوسیت ها و فیبروسـیت ها خیلی کمتر به سرما حساس می باشند واین خصوصیت باعث از بین رفتن چربی بدون خراب شدن بافتهای اطراف می شود.

سلولهای چربی سرما دیده، دستخوش پدیده ی آپپتوزیس می گردند. در واقع آپپتوزیس مرگ برنامه ریزی شده سلول چربی است که موجب شکسته شدن سلولهای چربی و سپس جذب توسط مایع لنفاوی شده و حداکثر تا 2 ماه تخلیه چربی انجام می پذیرد. درنتیجه لاغری و کاهش سایز بوجود آمده و در این بین پوست بدن زمان کافی داشته تا خودش را جمع کند و کمتر دچار شلی و افتادگی شود.

217749_424.jpg


چه احساسی حین انجام کرایو  و بعد از آن وجود دارد؟

کرایو روشی بدون عارضه بوده و تحمل آن راحت میباشد، منطقه تحت درمان قرمز شده که چندین دقیقه یا گاهی چندین ساعت طول می کشد . ندرتا در بعضی پوستهای حساس کبودی خفیفی مشاهده شده که بعد از چـند روز جذب می شود. بعضی بیماران اندکی درد را در طول درمان تجربه کرده که در زمان کوتاهی فروکش می کند. بیمار می تواند بلافاصله بعد از استفاده از دستگاه به کار های روزانه و فعالیتهای عادی خود بپردازد نتایج درمانی به چه صورت می باشد؟

معمولا می توان از روش کرایو به تنهایی در درمان لاغری موضعی استفاده نمود در آمارهای ثبت شده 70% رضایت کامل  داشتند .ولی کسانی که همراه با این روش رعایت رژیم غذائی و افزایش فعالیت بدنی را داشته و همچنین از سایر دسـتگاه های لاغری بصورت ترکیبی استفاده نموده اند نتایج چشمگیرتری را تجربه کرده و تقریبا %100 راضی بوده اند


217747_553.jpg


کاندیداهای مناسب چه کسانی هستند ؟
 

کرایولیپولیز برای چربی های موضعی انجام میشود و افراد چاق با اضافه وزن بالا و چربی های عمومی زیاد کاندیدای مناسبی نیستند و این گونه افراد می توانند از روشهای دیگر لاغری استفاده نمایند .این روش جدید ترین و بی عارضه ترین درمان لاغری موضعی در ناحیه شکم ، پهلوها ، پشت ، باسن ، ران ، بازو ، و حتی ساق پا و صورت می باشد


217748_777.jpg


چند جلسه انجام کار نیازمی باشد؟

نتایج بدست آمده و تعداد جلسات در افراد مختلف متفاوت می باشد، ولی در اکثر موارد برای هر منطقه با توجه به قطر بافت چربی به 1 تا 3 جلسه نیاز بوده و زمان مناسب بین جلسات 45 روزه می باشد217750_204.jpgآیا کرایولیپولیز مورد تائید مجامع علمی است ؟
 

این روش در ایالت متحده آمریکا ، اروپا ، اقیانوسیه و آسیا به طور وسیع مورد استفاده و تاکنون صدها هزار نفر در سراسر جهان تحت درمان با این روش قرار گرفته اند.
این روش مورد تاییدیه اتحادیه اروپا و سازمان مدیریت بر غذا و دارو آمریکا و وزارت بهداشت و درمان ایران می باشد

بخش ارزیابی و بهبود لاغری و تناسب اندام – مرکز جامع نوید تندرستی

 

محصول تصادفی
  • کاملترین پکیج آموزشی ماساژ عمقی
  • بندهای TRX - FORCE

عضويت در خبرنامه
با عضويت در خبرنامه مي توانيد از آخرين اخبار و دوره هاي آموزشي باخبر شويد 

 

 
گواهینامه های دوره ماساژ کلاسیک صادرشد
bc1361d9-e2c1-4be1-9cc2-7f7bea710665.jpgدوره آموزشی ماساژ شیاتسو و سوئدی اردیبهشت ماه برگزار می گردد