نوید تندرستی شما آرزوی ماست ۱۳۹۳/۶/۲۱


با پيشرفت علم و بهداشت و تندرستي در اجتماع ،شناخت اقشار مختلف مردم از مسائل بهداشتي و تندرستي روز به روز بيشتر مي گردد و با پي بردن به علل و عواملي که تندرستي انسان و سلامتي نسلهاي بشري را با خطرات و صدمات عديده اي روبرو مي سازند ،ميزان پيشگيري از ابتلا به آنها افزايش مي يابد .


 با توسعه و ترقي علم پزشکي و فن آوري هاي امروز ، بسياري از بيماري هاي رايج عصرها و نسلهاي گذشته مانند : امراض عفوني که سلامتي مردم گذشته را به مخاطره مي انداخته و هستي بسياري از مردم را در ايام جواني و ميانسالي تهديد مي کرد ، به ميزان قابل توجهي کاهش يافته و با اقدامات موثر اوليه قابل پيشگيري و درمان شده اند .


 اما رشد و صنعت و راه يابي ماشين و فن آوري در زندگي مردم و تغييراتي که در شيوه هاي زندگي و کار مردم امروزي ايجاد گرديده است ، ناراحتي ها و بيماري هاي جديدي سلامتي انسانهاي متمدن را به خطر انداخته و آنها را رنج مي دهد از جمله آنها : ناراحتي هاي عصبي و رواني ، چاقي ، و آثار سوء ناشي از آن ، ناهنجاري هاي اسکلتي ، درد هاي کمري و مفاصل بدن و ... مي باشد .


شناخت مختصر و دانش اندک اغلب مردم نسبت به راههاي پيشگيري و مبارزه با بروز و ظهور اينگونه بيماريهاست که ، سبب شيوع و گسترش روز افزون آنها در ميان جوامع امروزي گرديده است .


 در اين سايت سعي شده در قسمت مقالات اطلاعاتي علمي در ارتباط با تندرستي در اختيار شما قرار داده شود تا انشاء اله در افزايش دانش و بينش اقشار مختلف مردم موثر واقع شود و در بخش مشاوره تست ها و راهکارهاي مختلفي جهت بهبود وضعيت تندرستي شما با دستگاههاي پيشرفته ارائه مي گردد تا بتواند در تامين و توسعه سلامتي جسماني و رواني جامعه مفيد واقع شود 

محصول تصادفی
  • کاملترین پکیج آموزشی ماساژ عمقی
  • بندهای TRX - FORCE

عضويت در خبرنامه
با عضويت در خبرنامه مي توانيد از آخرين اخبار و دوره هاي آموزشي باخبر شويد 

 

 
گواهینامه های دوره ماساژ کلاسیک صادرشد
bc1361d9-e2c1-4be1-9cc2-7f7bea710665.jpgدوره آموزشی ماساژ شیاتسو و سوئدی اردیبهشت ماه برگزار می گردد